V minulosti měli vizitky pouze prezidenti společností nebo korporací. Dnes jsou neoddělitelným prvkem navazování kontaktů – nejčastěji obchodních. Každý, kdo plánuje získávat nové zákazníky nebo chce propagovat svou firmu, musí mít elegantní vizitky. Proč byste měli investovat do správného designu a tisku vizitek?

 

Vizitka je řešení levnější, než si myslíte!

Výhody navázaných vztahů nebo posílení image vaší firmy dalece převyšují náklady na výrobu jedné malé vizitky. Použití i těch nejdražších a nejkvalitnějších materiálů, využití široké škály barev a různých vylepšení by nemělo generovat obrovské náklady. Specialisté tvrdí, že dobře zpracovaná vizitka nejen vzbuzuje důvěru zákazníka, ale také buduje pocit spolehlivosti a důvěryhodnosti. Díky profesionálnímu designu a tisku vizitek bude vaše firma vynikat od ostatních v oboru, a samotná vizitka bude pak použita k opětovnému navázání kontaktu.

 

S elegantní vizitkou vyniknete jako profesionál!

Nevhodný návrh vizitky okamžitě upoutá pozornost vašeho zákazníka. Z tohoto důvodu se nevyplatí spoléhat na levná a amatérská řešení. Spolupráce s profesionálním grafikem jistě přinese úspěch. Každý obor je jiný, proto by vaše vizitka měla dokonale odpovídat povaze vašeho podnikání, a to jak z hlediska estetiky, tak i obsahu. Profesionální vizitka musí obsahovat údaje jako: jméno a příjmení, název firmy, adresa, telefonní číslo, e-mailová adresa, logo nebo webové stránky. Vyplatí se také umístit odkazy na sociální sítě, slogan propagující vaši značku nebo dokonce popsat rozsah poskytovaných služeb.

vizitka pro advokátní kancelář

 

Vizitky vám umožní navazovat nové kontakty!

Osoba, které dáte svou kvalitně připravenou vizitku, se bude cítit poctěna, a pokud bude vizitka splňovat výše uvedená pravidla, bude jistě zachována dlouho. Samotný okamžik předání vizitky je vyjádřením úcty, individuálním pozváním a povzbuzením k využití služeb vaší firmy. Vizitky budou užitečné i při obchodních jednáních, konferencích nebo veletrzích, během kterých stánek vaší firmy navštíví spousta potenciálních zákazníků.

Doufáme, že se nám podařilo vás přesvědčit, proč jsou profesionální vizitky tak důležité pro rozvoj vašeho podnikání. Nejdůležitější je, aby vizitka byla čitelná, průhledná, a zároveň upoutala pozornost potenciálního zákazníka a potěšila svým designem a zpracováním. Nejdůležitější pravidlo, na které většina z nás často zapomíná: mějte vždy pár vizitek, protože nikdy nevíte, kdy potkáte někoho, s kým můžete začít plodnou spolupráci.

Náhodné návrhy vizitek

vizitka toaletní taštička
vizitka právní zástupce
vizitka klavírista
vizitka daňový poradce

Ceník služeb

Níže uvádíme ceny zhotovení návrhu a tisku pro minimální počet. Pokud máte zájem o větší množství, zašlete nám poptávku. Zveme ke spolupráci.

Zhotovení grafického
návrhu
Tisk vizitek Standard
(fólie*)
Tisk vizitek Exclusive
(fólie* + UV lak)
679 Kč**od 589 Kč** (125 ks)od 729 Kč** (125 ks)
poštovné od 429 Kč

* vizitky chráněné lesklou, matnou nebo soft fólií
** ceny bez DPH

Plastové karty s potiskem

Od roku 2020, ve snaze splnit vaše očekávání, vyrábíme nejen vizitky na papíře různého druhu s možností libovolného zušlechtění, ale také kvalitní plastové karty, které lze využít pro vstup do posilovny, VIP karty v ambulanci estetické medicíny nebo v jiných odvětvích, kde se očekává vysoká kvalita a trvanlivost.

Plastová karta z PVC má standardní velikost platební karty 85x54mm, takže se snadno vejde do každé peněženky nebo vizitkáře.

Plastové karty jsou vyráběny vrstvenou technologií, kdy se v procesu vulkanizace spojí výtisk a laminát při vysoké teplotě, svým vzhledem pak připomínají platební karty. Grafika je pod ochrannou vrstvou lamina (je zapuštěna uvnitř plastu), takže se nemusíte bát jejího poškrábání nebo poškození. Je také odolná vůči chemikáliím včetně rozpouštědel. Každou kartu lze personalizovat, např. změnou fotografie, adresních údajů, zákaznického čísla nebo umístěním čárového kódu.

plastové karty z PVC

Exkluzivní dárkové poukazy / vouchery

Naše společnost se specializuje nejen na návrhy a tisk vizitek. V naší nabídce jsou dlouhodobě elegantní dárkové poukazy, které jsou důležitým prvkem marketingové strategie. Jedinečné zboží a služby můžete svým klientům nabídnout formou unikátního voucheru, který Vám vyrobíme dle Vašich preferencí.

Námi navržené dárkové karty se vyznačují především smyslem pro detail, a jejich povrchová úprava v podobě matné soft fólie se zušlechtěním UV lakem nebo zlatým či stříbrným lakem jim dává jedinečný, exkluzivní vzhled.

Použití tlustšího papíru s gramáži 350g/620g spolu s oboustrannou fólií zajistí odpovídající pevnost a odolnost vůči jemnému poškrábání.

Můžete si být jisti, že takový voucher na obdarované osobě zanechá pozitivní dojem.

Dárkový poukaz má standardní rozměr DL 210x99mm, na přání jej můžeme zhotovit v libovolném formátu.

dárkové poukázkydárkové karty

Navrhování a tisk vizitek Praha

 • Unikátní grafický design
 • Vysoká kvalita
 • Návrh ve formátu *.pdf k vlastnictví
 • Možnost zušlechťování materiálů
 • Krátká dodací lhůta
 • Atraktivní ceny
 • Poštovné od 429 Kč

Kontaktujte nás

Zveme vás také k použití kontaktního formuláře.

  Záleží nám na vašem soukromí. Správcem osobních údajů uvedených ve formuláři je Studio DESIGNIO, ul. 26 Kwietnia 69, 71-126 Szczecin, NIP: PL8522379669. Poskytnuté údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu. Podrobnosti související se zpracováním osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Můžete také poslat dotaz přímo na: kontakt@elegantnivizitky.cz

  Údaje společnosti

  ElegantniVizitky.cz
  Stefana Lewandowskiego 1
  70-237 Szczecin, Polska

  NIP: PL8522379669
  Wystavujeme faktury s 23% DPH

  Krátce o nás

  Naše společnost byla založena na konci roku 2009. Za tuto dobu postupně posilujeme svou pozici na trhu tiskových služeb, zejména pokud jde o komplexní přípravu vizitek a plastových karet. Vyrábíme moderní, rafinované designy vizitek a plastové karty. Tiskneme vizitky, které jistě zaujmou Vás i Vaše zákazníky kvalitou zpracování. Naše plastové karty a dárkové poukazy se vyznačují mimořádnou odolností a nejvyšší kvalitou za dostupnou cenu.